Dzieci

Zajęcia dla dzieci prowadzone są przez cały rok, indywidualnie lub w małych, kilkuosobowych grupach. Uczymy metodą, która poprzez zabawę pozwoli dziecku najpierw mówić, a dopiero potem pisać i czytać. Zajęcia odbywają się:
  • w kursach regularnych,
  • w kursach nieregularnych
  • oraz w kursach indywidualnych.

Kursy regularne dla dzieci

To kursy trwające przez cały rok szkolny – od września do czerwca, w ramach których zajęcia odbywają się co tydzień o stałych porach, uzgodnionych wcześniej z uczestnikami zajęć. Grupy kursów regularnych liczą od trojga do sześciorga dzieci, które spotykają się raz lub dwa razy w tygodniu, a każde zajęcia trwają 45 lub 60 minut. Taka organizacja kursów sprzyja nauce i zabawie w pogodnej atmosferze, a dzięki mało licznym grupom pociechy chętnie się uczą i szybko zawierają nowe przyjaźnie. Opłata za kurs jest rozłożona na dziesięć równych rat. Pierwsza rata płatna jest przy zapisie, pozostałe – do 15-tego dnia każdego miesiąca. Cena kursu regularnego obejmuje:
  • egzamin próbny,
  • materiały edukacyjne,
  • dostęp do prestiżowej platformy e-learningowej LangLion,
  • egzamin semestralny,
  • certyfikat ukończenia kursu.
 

Kursy nieregularne dla dzieci

To kursy dwuosobowe, dostosowane do potrzeb najmłodszych kursantów. Takie grupy umożliwiają im jeszcze szybszą naukę, a w zależności od potrzeb mają oni do wyboru zajęcia 45- i 60-minutowe. Zajęcia w ramach kursów nieregularnych pozwalają również na większą swobodę w wyborze terminu oraz częstotliwości spotkań, a także umożliwiają bezpłatne ich odwoływanie.  

Kursy indywidualne dla dzieci

To kursy w największym stopniu spełniające potrzeby najmłodszych kursantów, prowadzone przez cały rok. Program każdego z kursów przygotowywany jest odpowiednio do poziomu zaawansowania językowego dziecka, szybkości przyswajania przez niego materiału oraz oczekiwanych efektów po zakończeniu kursu. Czas trwania kursu, terminy oraz długość zajęć są ustalane indywidualnie i w miarę możliwości, najbardziej dostosowane do dyspozycyjności dziecka. Kurs indywidualny umożliwia bezpłatne odwoływanie zajęć, zmianę terminu zajęć oraz ewentualne ich odrobienie.  

Aby przybliżyć nasze metody nauczania, zapoznać się z poziomem językowym Państwa dziecka oraz określić wzajemne oczekiwania, zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną!

Napisz do nas